Koniec przerwy reprezentacyjnej no i zaczynamy znów oglądanie Premier League! Jednak jeszcze przed tym, dowiecie się kilka nowych informacji, zaczynamy!

Przerwa reprezentacyjna okazała się dla wielu piłkarzy Swansea dużym sukcesem.

Łukasz Fabiański z reprezentacją Polski wygrał historycznie z Niemcami 2-0 oraz zremisował 2-2 z Szkocją, choć nie zagrał ani minuty. Trudno się dziwić przy takiej dyspozycji Wojtka Szczęsnego.

Ash i Neil w dwóch meczach eliminacji zdobyli 4 punkty po remisie z Bośnią i Hercegowiną oraz wygranej z Cyprem.

Następnie Wilfried Bony zaliczył gola dla swojego kraju podczas wygranej 2-1 nad Kongo.

A teraz czas na rewelacje, czyli Gylfi Sigurdsson, strzelił 2 gole Holandii, która przegrał z Islandią 2-0 oraz zaliczył trafienie również przeciwko Litwie(3-0).

Ki Sung-Yueng zagrał w 2 towarzyskich potyczkach Korei, najpierw wygrana 2-1 nad Paragwajem a później przegrana 3-1 z rewelacją mundialu- Kostaryką.

Federico Fernandez rozegrał pełne 90 minut kiedy to Argentyna 2-0 przegrała z Brazylią w meczu towarzyskim rozgrywanym w Pekinie. W następnym meczu był już tylko rezerwowym a jego reprezentacja rozniosła Hong-Kong 7-0.

Można powiedzieć, że taka przerwa na spotkania dla reprezentacji, w jakimś stopniu zadowoli Monka, ponieważ piłkarze trzymają formę i morale na wysokim poziomie. Jedynie zmęczenie może dać się we znaki. Lecz jak będzie dowiemy się podczas meczu z Stoke City, który odbędzie się już w niedzielę o godzinie (ostatnio bardzo często) 16.

leon-britton-4×3-lib58-331343_478x359

Zbliża się powrót Leona Brittona! Piłkarz powoli odzyskuje sprawność oraz zbiera siły na kolejne ważne pojedynki Swans. Za niedługo powinien zacząć trenować normalnie z zespołem.

Jordi Amat również będzie gotowy do gry, lecz w jego przypadku- dopiero za 2 tygodnie.

„Pracuję ciężko każdego dnia z trenerami i mam nadzieję, że będę gotowy do gry za około dwa tygodnie. ”
Jordi Amat

Hiszpan doznał swojej kontuzji podczas meczu z Chelsea po starciu z Hazardem.

„Byłem zadowolony, że mieliśmy międzynarodową przerwę, ponieważ oznacza to, że miałem więcej czasu na kurację. ”

„Każdego dnia czuję się coraz lepiej”- powiedział 21-latek.

Na końcu chcieliśmy zaprosić na 2 zaległe odcinki Swans in Focus!